Як відбувається монтаж лофт-перегородок: основні правила
Стиль лофт є прикладом використання промислового дизайну в оформленні інтер’єрів приміщень.
Перегородки такого типу імітують аналогічні варіанти, використовувані в виробничих цехах для виділення окремих зон і ділянок. Вони можуть мати самі різний розмір, матеріал виготовлення. Пропонується замовити перегородки у supersklo за індивідуальними параметрами клієнта.
Поняття і види
Особливістю даних конструкцій є поєднання каркаса і значної площі скління. Так може бути виконана вся перегородка знизу доверху, або в нижній частині вона буде мати суцільні листи металу, дерева. Каркас являє собою перемички, де площа окремих прозорих листів відносно невелика, щоб створювати враження промислової конструкції.
Пропонуються ЛОФТ ПЕРЕГОРОДКИ Івано-Франківськ різного типу, розміру і матеріалу виготовлення.
Серед видів конструкцій виділяють наступні варіанти:
- Стаціонарні, що мають тонкий профіль.
- З розпашними дверима, що рухаються навколо однієї з осей кріплення.
- З розсувними дверима, коли одна з площин може рухатися паралельно іншим, відкриваючи прохід.
- Перегородки-книжки або гармошки, коли вся конструкція складається і зсувається, звільняючи простір.
- Каскадні, де окремі секції можуть зменшуватися або збільшуватися в залежності від зонування простору.
Також виділяють варіанти за місцем установки-в душових кабінах або ванних, на сходах і в інших місцях приміщень. Є стелажні види, які не тільки розділяють приміщення, але служать для зберігання предметів.
Установка
При монтажі спочатку визначаються з видом перегородки, її розміром, матеріалом виготовлення. Важливо врахувати варіант скління-всієї конструкції, або тільки її верхньої половини. Потрібно дотримуватися відповідність пристрою всьому стилю приміщення.
Далі процес проводиться наступним чином:
- Проводяться вимірювання і визначається тип перегородки, варіант монтажу. Каркас варто кріпити до підлоги, стін і стель за допомогою анкерів, адже маса зі склом буде немаленькою.
- Створюється каркас, де всі елементи з’єднуються воєдино зварюванням, механічним кріпленням, для дерев’яних варіантів допускається використання клею, саморізів по дереву, або металевих куточків.
- В отвори вставляються скла, проводиться їх закріплення і герметизація всієї конструкції.
- Після монтажу перевіряється міцність кріплення, хід стулок.