Як виконується монтаж гаражних воріт та яких правил необхідно дотримуватись в процесі

24 декабря 2020 Рубрика: Строительство

У вас є власний гараж? Тоді варто продумати варіанти, які дозволять вам відчувати себе впевнено. Навіть ті деталі, які можуть показатися вам незначними, грають важливу роль.

Наприклад, гаражні ворота мають бути якісними та надійними. Їх можна встановити самостійно, прийняв до уваги наступні моменти.

Підготовка поверхонь

Від правильної підготовки місця залежить надійність кріплень та вид конструкції в цілому. Якщо мова йде про ворота орного типу, необхідно залишити вільне місце по обидві сторони. Отвір кріплять за допомогою стійків з металу.

Секційні ворота потребують ретельної підготовки. Вони повинні знаходитися всередині приміщення. Якщо гараж був побудований з легких блоків, варто скористатися каркасом з металу. Якщо будівля виповнена з цегли чи бетону, отвір зачищають від старого матеріалу, наносять штукатурку та все вирівнюють.

Заміри та інструменти

Важливо заздалегідь зняти заміри, щоб конструкція підійшла у конкретних обставинах. Треба знайти ширину та висоту отвіру, а також висоту притолоки. Лише у такій ситуацій ви зможете купити правильну конструкцію.

Монтаж каркаса

Металеві напрямні збирають з металу. Одна з панелей приставляється до отвору. Кінці виробу повинні заходити за отвір на однакову відстань з обох сторін. Місця кріплень відмічають олівцем, вертикаль виставляється з обох сторін отвору. Не треба допускати сильного відхилення від вертикалі, адже розраховувати на стабільну роботу воріт не вийде.

Збірка полотна воріт

Першою йде панель знизу, на яку кріплять кутові кронштейни. Використовується чотири саморізи. Отвори дають можливість фіксувати петлі, що монтують полотно. Збірка закінчується збіркою верхніх опір роликів, так що ви зможете виконати поставленні перед вами задачі.

Монтаж робочих механізмів

Найважливішим моментом є продуманий робочий механізм. Пружинні та торсійні механізми тримають ворота, вони правильно переміщаються. Нічого не буде бовтатися, торсійна система фіксується у опорні кронштейни. Болти розміром М10х25 використовуються для виповнення таких завдань. Пружина зводиться, її кінчик фіксується до валу.

Установка полотна

Першою монтують ту секцію, що знаходиться знизу. На бокові опори фіксують ролікодержателі, обережно заводять панель краями у напрямні. Усе перевіряється будівельнім рівнем. Секції кріплять петлями, фіксують саморізами. Верхній ролик регулюють, щоб полотно щільно прилягало до поверхні.

Последние записи