Корисні поради щодо вибору якісних будівельних матеріалів: де ви можете їх знайти

15 мая 2023 Рубрика: Строительство

Українці та гості країни можуть багато подорожувати нею або часто вирушати у відрядження. Щоразу нове місто, в якому нічого не відомо, крім деяких фактів.

Як не загубитися в ньому та швидко шукати потрібні будівлі та заклади?

Про сервіс Локатор

В Україні зовсім недавно з’явився новий сервіс, в якому дуже зручно шукати необхідні об’єкти, будівлі та установи, навіть можна подивитись будівельні магазини на locator.ua. Локатор — це місце, де можна знайти все, що завгодно на території всієї України.

Користувачі можуть швидко шукати компанії, їх розташування та навіть дивитися відгуки. Для бізнесу – це унікальна можливість заявити про себе, зробити додаткову рекламу та надати інформацію про себе на всю країну.

Працює це досить просто, необхідно завантажити додаток Локатора на свій пристрій та ввести у пошук потрібну організацію, компанію чи магазин. Сервіс розпізнає місцезнаходження пристрою та видає найближчі запитані організації. За отриманими даними можна переглянути адресу, чим займаються, що пропонують, відгуки, режим роботи, контакти тощо. За допомогою такого додатка користувач отримав інформацію про заклади, що цікавлять, які знаходять поряд з ним і максимальну інформацію про їх роботу в одному місці.

Про те, як це влаштовано та як працює можна подивитись більш на locator.biz більш детально. Для бізнесменів, особливо для малого бізнесу, це унікальний шанс отримати більше клієнтів та перспектив. Робота з програмою повністю безкоштовна як для користувачів, так і для компаній. Додавати свій бізнес до бази Локатора повністю безкоштовно і досить просто. Розібратися із додатком зможе навіть маленька дитина.

Керівництво сервісу не обмежує бізнесменів у додаванні інформації, немає жодної різниці між тими, хто безкоштовно додав свою компанію та тими, хто оплачує рекламу. Локатор може стати справжнім ефективним інструментом для розкручування бізнесу.

Наприклад, якщо ресторан додасть максимум інформації про себе, навіть меню можна надати тут, будуть відгуки від відвідувачів, він однозначно отримає більше гостей у свій заклад. Приїжджі в чужі міста завжди хочуть їсти і шукатимуть найближчі заклади, де можна смачно поїсти, і тут сервіс стане незамінним помічником.

Локатор — це місце, де можна розкрутити свій бізнес і не загубитися в незнайомому місті. З ним легко шукати потрібні компанії та заклади, розташовані поряд із Вами.

Последние записи