Як використовувати агротканину: особливості та поради
Агротканина, агроволокно, затінювальні сітки: все це починає набирати велику популярність серед фермерів. Хоча якщо згадати, що було років 10-15 тому, то зрозумієш, що всі ці пристосування були в дивину, і в найкращому разі могли бути доступні тільки великим агрохолдингам.
Сьогодні ж навіть дрібні фермери або просто власники дачного городу можуть дозволити собі придбати ці пристосування, і це буде не просто інвестиція в майбутнє, а вже дуже серйозно вплине на врожай цього сезону.
Секрети вибору агротканини
Щоб правильно вибрати таку тканину, потрібно щось у цьому розуміти, бо вона буває різна, і за відсутності необхідних знань краще поцікавитися у продавця і проконсультуватися. Якщо узагальнити, то вони можуть бути легкими, середніми і важкими. Важкі тканини забезпечують максимальний захист і можуть використовуватися для укриття навіть у найхолодніші ночі. Що стосується середніх, то це досить збалансований варіант, який, крім захисту від сонця, допоможе захистити від шкідників і гризунів. Легкі агротканини більше підходять для захисту самої розсади від морозів і зайвого сонячного випромінювання.
Коли використовувати
Важливо не просто придбати необхідну агротканину, а й розуміти, коли її застосовувати. Якщо побіжно пройтися по цьому питанню, то можна дійти таких висновків. Навесні її потрібно застосовувати при температурах нижче 5 градусів за Цельсієм. Влітку потрібно використовувати її в найспекотніші дні, щоб уникнути сильного перегріву. Восени її можна використовувати на грядках, щоб продовжити вегетаційний період і захистити рослини від перших холодів.
Укладання
Крім усього, важливо розуміти, що використовувати агротканину потрібно коректно, щоб отримати потрібний ефект і не нашкодити рослинам. Сама агротканина має бути натягнута над рослинами таким чином, щоб не заважати переміщенню повітря, також необхідно простежити, щоб під городньою тканиною не накопичувалася волога або конденсат. Важливо розміщувати тканину таким чином, щоб вона не стикалася з самими рослинами і в них було достатньо простору для росту.
Як ми вже зрозуміли, агротканина може бути досить серйозним засобом, щоб підвищити врожайність у саду або городі. Правильне її використання — це запорука того, що ваш урожай вас не розчарує. Для цього вам просто потрібно дотримуватися належних інструкцій і вищевикладеної інформації.
Джерело публікації — Інтернет-магазин sad-ogorod.in.ua