Як обрати односпальне ліжко для своєї спальні: корисні поради

07 января 2023 Рубрика: Советы строителю

Односпальні ліжка – це універсальні меблі для невеликих дитячих кімнат та спалень. Найбільшим попитом вони користуються серед людей, що ведуть холостяцький спосіб життя, а також у старих людей та підлітків.

Сучасні ліжка односпальні запропоновані у великому виборі у продажу. Але варто уважно віднестися до вибору меблів, щоб не здійснити помилку.

Різновиди односпальних ліжок

Ви можете придбати саме ті меблі, що задовольняють ваші потреби. Серед найбільш розповсюджених варіантів:

  1. Ліжка з підйомними механізмами. Вони актуальні для невеликих кімнат. Спальне місце підіймається, під ним знаходиться короб. Завдяки таким меблям можна заощадити цінний простір.
  2. Ліжко-софа. Головна відмінність софи – це наявність задньої спинки. Вона може бути як жорсткою, так і обтягнутою різноманітними матеріалами. Софу можна прикрасити декоративними подушками, що зроблять інтер’єр затишним.
  3. Ліжко, що вбудоване у меблі. Ще один варіант, який дозволить заощадити простір. У даному випадку тумби, шафи, полиці якби ростуть навколо ліжка, створюючи єдиний та гармонійний ансамбль.
  4. Ліжко-горище. Добрий варіант для кімнати дитини. Спальне місце розташоване на верхньому поверсі, тому знизу можна організувати зону для гри, навчання, роботи. Ліжка продаються без матрацу, вам потрібно буде придбати його окремо.

Звичайно, це далеко не усі моделі односпальних ліжок, які запропоновані у сучасних магазинах. Ви можете обрати саме той варіант, що відповідає вашим вимогам та особливостям кімнати.

Критерії вибору односпального ліжка

Вам варто звернути увагу на деякі фактори, які впливають на вибір меблів. Серед основних моментів:

  • розміри ліжка повинні відповідати не тільки габаритам кімнати, а також і вашому зросту, щоб вам було зручно відпочивати;
  • варто купувати ліжко, що виконане з екологічно чистих та міцних матеріалів;
  • дизайн меблів повинен гармонійно вписуватися у загальний інтер’єр кімнати;
  • матрац повинен бути ортопедичним, підтримувати положення тіла під час сну, щоб не виникало проблем з опорно-руховим апаратом;
  • вартість якісного ліжка не може бути низькою, тому потрібно порівняти різні варіанти, обрати «золоту середину».

Обирайте односпальні ліжка, що виконані відомими виробниками. Перевірені компанії гарантують якість меблів, тому що вони цінують свою репутацію. Вам вдасться вкласти власні гроші у дійсно вигідне придбання, адже ліжко буде слугувати максимально довго!

Последние записи