Двигуни для ролет Mosel 40: де найкраще підходить автоматика такої потужності

16 июня 2024 Рубрика: Советы строителю

Ролетні конструкції виявилися максимально ефективним способом захисту для дверних та віконних отворів. Причому не важливо, чи є скління.

Ролети естетично привабливі, займають мінімум місця та коштують набагато дешевше, ніж різні ковані елементи. Тому не дивно, що саме вони мають зростаючий попит. Однак для того, щоб продовжити термін експлуатації ролет, потрібен електропривод Mosel 40. Такий пристрій дозволяє уникнути основної небезпеки, яка загрожує полотну з ламелей. А саме – заклинювання. Якщо швидкість руху, як вгору, так і вниз, не буде однаковою на кожній ділянці по ширині, відбувається перекошування, яке є причиною клину. Двигуни для ролет Mosel 40 вирішують цю проблему. Вони забезпечують рівномірний плавний рух, що майже виключає можливі ризики.

Ми розповімо про електродвигун Mosel 40 від компанії Mosel Motor, а купити його в Україні можна через однойменний інтернет-магазин: https://moselmotor.com.ua/ua/g115987171-dvigateli-dlya-rollet.

Електродвигун Mosel 40: стандартний та з пультом Д/У

Україна є країною, в якій продукцію «Мосел» представлено офіційно. Компанія Mosel Motor пропонує повний список товарів. Серед них і двигуни для ролет Mosel 40. У цій категорії можна знайти різні моделі, які поділяються на дві категорії:

  • базовий варіант;
  • стандартна конструкція + можливість віддаленого керування.

У першому випадку електропривод Mosel 40 контролюється за допомогою стаціонарної кнопки, яку встановлюють поряд із конструкцією. У другому – обладнання включає приймач і пульт дистанційного керування, радіус дії якого становить більше 100 метрів (за умови прямої видимості). Такі електродвигуни Mosel 40 розраховані на вагу полотна до 16 кг.

Придбати електропривод Mosel 40 в Україні через компанію Mosel Motor

Оскільки внутрівальні електродвигуни для ролет Mosel 40 не розраховані на велике навантаження, сфера їх застосування обмежена. Зазвичай їх використовують для жалюзі, рулонних штор, дрібних маркіз. А також цей електропривод Mosel 40 підійде і для ролет, які встановлюються на невеликі віконні отвори.

Якщо ви хочете купити якісні двигуни «Мосел», звертайтесь до компанії Mosel Motor. В Україні ознайомитись з асортиментом обладнання можна онлайн. Також можна отримати грамотні консультації спеціалістів.

Последние записи