Для кого буде цікавим криптовалютний консалтинг: його особливості

10 марта 2023 Рубрика: Советы строителю

Складно знайти людину, яка не чула про криптовалюту. Непосвяченим здається, що це неймовірно складно, і заробити на міцні практично нереально.

Новачки знають: багато хто з цих чуток — правда. Початківцю необхідна професійна допомога по криптовалютам, а краще відразу криптовалютний консалтинг. Але що ж це?

Концепція

Щоб зрозуміти, що таке криптоконсалтинг, потрібно трохи поговорити про саму криптовалюту. Це віртуальні гроші, які існують у системі блокчейну. Звичайна валюта регулюється державою і залежить від його політики. Крипта децентралізована — жодна держава на неї не впливає, лише користувачі.

Це створює низку юридичних складнощів. Донедавна криптовалюта взагалі не зізнавалася — перебувала у сірій зоні закону.

Державні органи її буквально не бачили. Не існувало жодних законів та актів, що стосуються крипти, і влада закривала на її існування очі.

Але виявилося, що криптовалюта поширюється дедалі ширше. І стає дедалі вигіднішою справою, а уряди не люблять упускати прибуток. З’явилися перші зрушення. Зараз у деяких країнах крипта вже набула повністю законного статусу.

Список цих країн поки що невеликий. Жителям решти доводиться викручуватися. Самостійно розібратися в законності та реалізованість тих чи інших операцій та проектів складно. А ризикувати мільйонами доларів ніхто не буде. Так і виник криптоконсалтинг. Фактично, це консультації на тему криптовалюти — фінансові, економічні, юридичні. Технічна домомога з крипто запитаннями.

Суть

Насамперед криптовалютний консалтинг стосується законодавства. Питання регулювання справді складне. Наприклад, із доходів потрібно сплачувати податки, але як це робити, якщо криптовалюти фактично не регулюються? Або якщо контролюється лише частково? Адже ризик уславитися ухилистом і опинитися під тривалим оком податкової ніхто не скасовував.

Але податки складності не обмежуються. Операції з криптовалютою здійснюються переважно на довірі. Відсутність регулювання тут грає в мінус: держава не бачить крипту, і якщо ви натрапите на шахраїв і втратите гроші, вам ніхто не допоможе. Вирішення суперечок — одне із завдань криптоконсалтингу.

Аналіз ситуації на ринку та перспектив майбутнього проекту — також завдання консультантів. Крипторинок дуже динамічний, і стежити за його рухами буває складно. Фахівці знають, який проект точно вистрілить, а за який краще не братися.

Чергова сфера діяльності криптоконсультантів – підготовка документації. Це дуже логічно: крипторинок складний і заплутаний, законодавчі норми відсутні або суперечать один одному, тому самостійно підготувати папери досить важко.

Криптоконсалтинг допоможе і під час запуску проекту. Він навіть займається його супроводом. Правами на інтелектуальну власність він також займається. Загалом криптовалютний консалтинг охоплює буквально всі аспекти існування криптовалюти.

Последние записи