Як обрати якісні двері в квартиру: перелік вимог до них та корисні поради

31 марта 2024 Рубрика: Ремонт

Двері є найважливішим елементом при обладнанні входу в квартиру.

Вони повинні бути міцними, надійними, витримувати фізичний вплив. Однак власники житла також хочуть, щоб ці конструкції були естетично приємними, прикрашали приміщення. Для цього варто придбати квартирні двері на сайті, де є великий вибір.

Основні характеристики

Компанія «ABWEHR» є національним українським виробником, вона створює і реалізує двері різного типу. Це Вхідні варіанти в будинок або квартиру, технічні та протипожежні конструкції, міжкімнатні полотна.

Вибираючи двері в квартиру на сайті компанії, можна визначити наступні параметри виробу:

  1. Вартість виробів, де можна вказати діапазон ціни або конкретний параметр в гривнях.
  2. Варіант дизайну, тобто відповідність стилю приміщення.
  3. Варіанти із суцільним полотном, царгові, з фрамугою або у вигляді дверного порталу.
  4. Вказати розмір дверей.
  5. Товщина полотна і короба.
  6. Товщина накладок всередині і зовні дверного полотна.
  7. Кількість і види замків.
  8. Серцевина, товщина металу з зовнішньої і внутрішньої частини дверей, наповнення полотна.

Також можна вказати колір полотна, кількість петель, додатковий декор, рівень теплової та шумової ізоляції, наявність і вид порога, тип короба.

Кожна двері має власну сторінку на сайті, де показані фотографії, дані всі технічні характеристики. Прочитавши опис, можна точно підібрати варіант для своїх потреб з урахуванням характеристик отвору, ступеня захисту.

Перевага

Маючи власне виробництво, компанія може враховувати всі тенденції в дизайні дверей, ступеня їх захисту. При цьому вартість виробів тримається на досить низькому рівні. Це пов’язано з передовими технологіями виготовлення дверей, високою майстерністю робітників і політикою компанії, розрахованої на рівень доходів більшості населення.

На сайті є велика різноманітність виробів за вартістю, типом обробки, зовнішнім виглядом. Тут можна підібрати просту і дешеву модель, яка буде служити довгі роки, або замовити розкішний варіант для дорогих апартаментів. Всі двері красиві, добре захищають від шуму, втрат тепла і проникнення запахів з під’їзду.

Компанія поставляє двері по всій Україні, і виконує замовлення на експорт, що говорить про визнання її можливостей і рівень виробництва. Продукція реалізується приватним особам, будівельним компаніям, роздрібним магазинам. На всі вироби надається гарантія, на накладки він може становити рік, фурнітуру від 3 до 5 років, на металеву конструкцію дверей до 10 років.

Последние записи