Корисні поради щодо встановлення водяної рушникосушки: що для цього треба

15 октября 2023 Рубрика: Ремонт

Водяні рушникосушки не дарма стали популярними в наш час. Це обладнання, що дозволяє створити комфортні умови в ванній кімнаті.

Можете замовити рушникосушку на Mario.ua з послугою її встановлення спеціалістами. Але що потрібно робити, якщо ви вирішили впоратися з такими задачами своїми силами? Достатньо пам’ятати про етапи монтажу обладнання, щоб все пройшло гладко.

Підготуйте матеріали та інструменти

Комплект інструментів залежить вид типу водопровідних труб в приміщенні. Якщо вони виконані з поліпропілену, потрібні шарові крани, кронштейни для кріплення, паяльник та ніж. В стандартній комплектації з такими приладами йдуть:

  • прокладки з силікону;
  • перехідні куточки;
  • кран «Маєвського»;
  • запірні вузли;
  • телескопічні кронштейни.

Компоненти повинні бути виконані з одного металу, щоб запобігти з’явленню електролітичної корозії.

Демонтаж старого обладнання

Щоб демонтувати старий змійовик, обов’язково домовтеся про це з організацією, що керує будинком. Відключення від стояку води потребує особливого дозволу. Виріз в стояку за висотою повинен бути більше відстані між патрубками нового приладу на довжину муфт та згонів, що необхідні для врізання перемички байпасного типу.

Монтаж байпасу та шарових кранів

На кінцях обладнання потрібно встановити шарові крани. В майбутньому ви можете легко перекрити подачу теплоносія до прибору, а по стояку продовжить циркулювати вода. Для монтажу кранів на відрізках труб потрібно нарізати нову різьбу, користуюсь плашкою потрібного діаметру. На підготовані труби встановіть запірні крани.

Кріплення рушникосушки

Нанесіть на стіну розмітку під кронштейни, користуючись будівельним рівнем. Підготуйте отвори та вставте в них дюбелі.

Прикрутіть кронштейни до рушникосушки, зафіксуйте пристрій на стіні шурупами. Після цього можна кріпити агрегат до вентилів на перемичці. На практиці використовуються фітинги, з’єднувачі ущільняються підмоткою з бавовни.

Важливо перевірити, чи стабільно функціонує система. Для цього до неї пускають воду та дивляться, чи немає течі. Це обов’язковий момент, бо деформації та неточності можуть стати причиною таких серйозних проблем, як затоплення сусідів знизу та непередбачувані витрати.

Якщо ви боїтеся припуститися помилок, довіряйте виконання робіт справжнім фахівцям своєї справи. Вони зроблять все правильно, тому водяна рушникосушка прослугує дуже довго!

Последние записи