Що треба зробити перед початком монтажу гідроізоляції підлоги

12 декабря 2022 Рубрика: Пол и потолок

Проникнення вологи негативно впливає на будь-які конструкції будинків. При цьому відбувається їх руйнування та утворення грибка.

Вразливим місцем є і покриття для підлоги, особливо у ванних кімнатах, кухнях та інших приміщеннях із підвищеною вологістю.

Щоб запобігти вологоутворенню, слід приділити достатню увагу гідроізоляції підлоги під час проведення будівельних та ремонтних робіт. Для цього нині можна купити різні спеціалізовані склади для обробки поверхонь. Завдяки своїм властивостям велику популярність отримали суміші на основі поліуретану.

Переваги поліуретанової гідроізоляції підлоги

Правильне облаштування підлогових покриттів передбачає виконання вимог щодо їх характеристик міцності, вологостійкості та довговічності. При цьому, як і більшість сучасних матеріалів, вони повинні бути простими у використанні.

Всі ці характеристики мають поліуретанові склади. Вони вирізняються гарною адгезією та швидко сохнуть. Після затвердіння утворюють безшовні покриття, що мають високу міцність та еластичність.

Найчастіше поліуретанова гідроізоляція підлоги випускається у вигляді мастик. Менш в’язкі суміші використовуються як наливні монолітні підлоги. Такі поверхні здатні тривалий час зберігати свої властивості у приміщеннях різного призначення із підвищеною вологістю.

Підготовка підлоги до гідроізоляції

Важливу роль під час проведення ремонтних робіт відіграє підготовка підлоги до укладання гідроізоляції. Хоча при використанні поліуретанових сумішей гідроізоляція здійснюється значно простіше, проте необхідно виконати такі основні підготовчі роботи:

  • видалити старе покриття, якщо воно пошкоджене;
  • очистити поверхню підлоги від бруду та пилу;
  • знежирити, позбавивши масляних плям, якщо вони є;
  • нанести ґрунтовку.

Очищення підлоги від різного роду забруднень допоможе поліуретановій мастиці розтектися рівномірним шаром. А щоб покращити зчеплення з поверхнею, необхідно видалити на ній усі жирні плями. Ґрунтовка забезпечує додаткове вирівнювання та закриття тріщин та швів. Якщо поверхня підлоги має великі нерівності, краще залити цементною стяжкою.

Таким чином, поліуретанові суміші мають низку переваг перед іншими видами гідроізоляції. Вони надійні, довговічні та прості у застосуванні. Зручна їх фасування дозволяє замовити будь-який обсяг, що найбільше підходить площі оброблюваної поверхні.

Последние записи