Особливості догляду за килимовими доріжками: яким правилам слідувати

16 ноября 2021 Рубрика: Пол и потолок

Килимова доріжка – універсальний елемент підлогового покриття. Вона відмінно поєднується з натуральними оздоблювальними матеріалами та додає приміщенню затишку.
У цій статті ми розглянемо основні правила, яких варто дотримуватися під час аналізу асортименту та вибору килимової доріжки. Якщо ви шукаєте якісні та оригінальні за дизайном коврові доріжки, на сайті за посиланням ви знайдете великий вибір найменувань, що дозволить обрати найкращу під певний інтер’єр. Відмінний асортимент дозволить кожному вибрати найменування, яке максимально відповідатиме конкретним запитам.

Вибір килимової доріжки за матеріалом

Всі килимові доріжки поділяються на 2 типи: виготовлені з натуральної або штучної сировини. В основі перших зазвичай лежить шерсть чи сизаль. Це екологічно безпечні різновиди, що відрізняються не тільки дивовижним зовнішнім виглядом, але й довговічністю. Доріжки такого формату спочатку розраховані на підвищене експлуатаційне навантаження. Але натуральне покриття вимагає досить акуратного поводження, систематичного чищення та ціна на них буде досить високою.

Що стосується синтетичних аналогів, то в їх основі лежить поліестер або поліпропілен. За якістю та зовнішнім виглядом такі доріжки суттєво поступаються натуральним, їх також не можна віднести до категорії екологічно безпечних найменувань. Їхній основний плюс – такі доріжки вкрай невибагливі у питаннях догляду, тому зазвичай використовуються у місцях із підвищеною прохідністю людей.

Ще один критерій, яким варто керувати при виборі доріжок – висота ворсу. У продажу представлені доріжки без ворсу, найменування з коротким або навпаки довгим ворсом. У довгих він зазвичай перевищує показник 5 см. Вибір на користь конкретного різновиду варто робити, з конкретного цільового призначення доріжки. Для номерів у готелях чи подібних локацій краще вибирати моделі без ворсу. Для використання у побутових умовах, особливо у спальнях, підійдуть найменування з довгим ворсом.

Правила догляду за килимовими доріжками

За подібними найменуваннями потрібно правильно доглядати. Оптимально систематично проводити сухе чищення. У разі натурального волокна допустиме лише сухе чищення. У разі потреби видалення плям потрібно вибирати безпечну хімію, яка не роз’їсть покриття та не зіпсує його. У продажу представлений великий вибір коштів, які демонструють відмінну ефективність.

Последние записи

Добавить комментарий