Як вибрати електронні ваги: перелік вимог до них

25 октября 2022 Рубрика: Отделка

Ваги — пристрої, що володіють досить великою сферою застосування. Устаткування присутнє у всіх промислових і торгових об’єктах, а також активно використовується в господарстві і в побуті.

Особливо поширеними за останні роки стали вага електронна, що відрізняються більш високим показником точності вимірювань і зручним інформаційним дисплеєм.

Різновиди

Сучасні виробники пропонують велике розмаїття електронних ваг, що відрізняються точністю вимірювання, типом зважуваних предметів, а також функціональними властивостями.

Особливо поширеною є класифікація ваг на побутові, торгові, товарні та промислові. Так, побутові ваги бувають наступних типів:

  1. Кухонні — пристрої, призначені для точного вимірювання продуктів, необхідних для приготування їжі. Особливо часто модель використовується в ресторанах, на домашній кухні.
  2. Універсальні — пристрої, що володіють ваговою платформою, на якій можна розташувати ємності, предмети.
  3. Підлогові — ваги, призначені для визначення ваги тіла людини, отже, вони оснащені безліччю допоміжних функцій, наприклад, пам’яттю, визначенням жирової і м’язової маси.

Торгові ваги призначені для зважування продуктів харчування в магазині з метою визначити їх вартість, відштовхуючись від ціни за 1 кг. Товарні ваги виступають в якості підлогової конструкції, яка дозволяє зважувати предмети масою до 600 кг. Така модель особливо поширена на складах і оптових базах. Що ж стосується промислових ваг, вони призначені для стаціонарного вимірювання маси об’ємного і важкого вантажу. Поширена модель ваг в області виробництва і торгівлі, в сільському господарстві, а також на переробних заводах і на складах.

Правила вибору

Купуючи електронні ваги, вкрай важливо враховувати кілька основних показників. По-перше, слід відштовхуватися від призначення пристрою. Необхідно заздалегідь визначити, для чого потрібна конструкція: для побутового використання, або для промислового, для зважування якої продукції вона необхідна.

По-друге, наявність всіх необхідних функцій, наприклад, функції розрахунку суми від встановленої вартості продукту. По-третє, увага приділяється матеріалу, з якого виконана платформа. Найчастіше ваги виконуються з платформою з металу, загартованого скла, або пластику. Бажано вибирати платформу, що володіє нековзними властивостями, що зважувальни об’єкти були розташовані рівно.

Последние записи

Добавить комментарий