Переваги використання інструментів гуаша і масажного ролера для обличчя

07 сентября 2021 Рубрика: Отделка

Інструменти Гуаша і Масажний ролер для обличчя є невід’ємною частиною догляду за шкірою. Якщо ви ще не використовували хоча б один з цих засобів по догляду за шкірою, ви багато втратили!

Але перш ніж вибрати засіб для догляду за шкірою, вам може бути цікаво, який з них найкраще підходить для вас.

Що таке гуаша і роллер для обличчя?

Перш за все, важливо точно знати, що це за засоби по догляду за шкірою. Інструменти Гуаша і масажний ролер для обличчя допомагають масажувати і знімати набряклості з обличчя.

Хоча ці засоби можуть бути для вас новими, вони були частиною китайських процедур по догляду за шкірою з 7-го століття, так що вони дійсно довели свою ефективність протягом багатьох років.

Кожен інструмент має свій власний набір переваг. Отже, давайте розберемо конкретні переваги кожного з них.

Переваги інструменту гуаша

Знімає напругу

Однією з найбільших переваг інструменту Гуа Ша є те, що він допомагає зняти напругу з обличчя і шиї, що допомагає позбутися від пов’язаних больових відчуттів, таких як головний біль.

Контур обличчя

Хочете, щоб у вас виступили вилиці? Гуаша вам допоможе в цьому! При догляді за обличчям з допомогою Гуаша використовуються рухи, які одночасно створюють тиск і підтягують шкіру. Інструмент має краї різної форми, які підходять до різних частин обличчя, і які в поєднанні з правильною технікою догляду за обличчям призначені для моделювання контурів обличчя.

Допомагає з лімфодренажем обличчя

Шкіра на обличчі виглядає тьмяною, втомленою і опухлою? Можливо, це пов’язано з тим, що у вашій лімфатичній системі почала накопичуватися рідина. Легкий тиск і рух вгору і назовні при використанні інструменту Гуаша допомагає лімфодренажу, зменшенню набряклості і поліпшення зовнішнього вигляду шкіри в цілому.

Підтримує кровообіг

Ви можете помітити, що ваша шкіра злегка почервоніла при використанні інструменту Гуа Ша. Це ознака здорового припливу крові до шкіри. Збільшення кровотоку допомагає живити клітини шкіри, оскільки кров переносить живильні речовини і кисень до клітин вашого тіла. Кінцевий результат — щаслива здорова шкіра!

Вбирання продуктів по догляду за шкірою

Використовуйте інструмент Гуаша разом з кремом, олією для обличчя або сироваткою. Це дає дві переваги:

  1. Допомагає вашому Гуаша плавно ковзати по вашому обличчю.
  2. Допомагає вашій шкірі добре увібрати продукти завдяки легкому тиску, який ви докладаєте до інструменту.

Це розслабляє

Масаж обличчя Гуаша так розслабляє! Ми рекомендуємо використовувати інструмент на свіжій, чистій шкірі після вечірнього душу або вмивання обличчя. Це ідеальний спосіб завершити день!

Переваги роллерів для обличчя

Охолоджуючий і заспокійливий

Масажні роллери для обличчя зроблені з 100% натурального каменю, який має природну здатність зберігати прохолоду.

Використання роллера для обличчя по всьому обличчю вранці, коли ви п’єте ранкову кава, заспокоює і допомагає позбутися від ранкових припухлостей, особливо під очима.

Для додаткового охолоджуючого ефекту покладіть роллер на ніч в холодильник.

Допомагає з лімфодренажем обличчя

Як і гуаша, роллер для обличчя сприяє лімфодренажу і допомагає позбутися від набряклості з обличчя. Обов’язково надайте легкий тиск при використанні інструменту, щоб ваша шкіра могла скористатися перевагами даного інструменту.

Вбирання продуктів по догляду за шкірою

Злегка натискайте на роллер для обличчя, щоб засоби по догляду за шкірою вбралися в шкіру. Тому не забудьте нанести маску, сироватку або олію на обличчя, перш ніж користуватися інструментом.

Він простий у використанні

Якщо ви новачок з інструментами для догляду за шкірою обличчя, роллер для обличчя допоможе вам легко освоїтися. Роллери для обличчя також відмінно підходять для тих, у кого мало часу на проведення б’юті процедур. Просто проведіть 1-2 хвилини по всьому обличчю, і ваша шкіра буде виглядати і відчувати себе чудово.

Який інструмент підходить для вас?

Відповідь на це питання насправді залежить від того, скільки часу у вас зазвичай є, наскільки вам комфортно користуватися засобами для догляду за шкірою і що саме ви хочете отримати від повсякденного догляду за шкірою.

Якщо ви новачок у використанні інструментів для обличчя або у вас є всього пару хвилин, щоб зробити собі швидкий заспокійливий масаж обличчя, то роллер для обличчя саме для вас.

Якщо у вас є трохи більше вільного часу і ви хочете зняти напругу з обличчя, тоді такий інструмент як Гуаша — для вас.

Последние записи