Основні правила друку наклейок: що треба знати та як діяти

19 октября 2023 Рубрика: Отделка

Наклейки — це вид друкованої продукції, який популярний в сфері торгівлі, в складській діяльності, на виробництві і так далі.

Етикетки містять штрих-коди, текст, логотипи компанії та іншу інформацію. Ви можете замовити друк на https://fotobum.com.ua/nakleiky/, щоб отримати потрібну кількість наклейок в стислі терміни. Які технології використовуються на практиці в наш час?

Термодрук

Фахівцями використовуються сучасні термопринтери. Наклейки складаються з паперового носія, який покритий термочутливим шаром. Розігріта до високої температури термоголовка обладнання буде контактувати з поверхнею стрічки. В результаті верхній шар нагріється і розплавиться. Такий метод підійде для виготовлення чорно-білих і паперових наклейок, які прослужать до шести місяців.

Термотрансферний друк

На практиці використовується принтер, що функціонує за принципом термопереносу. Застосовується ріббон, який являє собою стрічку з барвником на поверхні. Відтінки ріббона широко варіюються, тому ви можете підібрати найбільш підходящий варіант.

Головка принтера нагріє його, фарба розплавиться і віддрукується на поверхні наклейки. За допомогою такого методу можна отримати навіть синтетичну продукцію, яка прослужить більше 25-ти років.

Флексографія

Для друку наклейок використовуються рідкі фарби, які швидко висихають. Вони нагадують еластичні пластини з полімерних матеріалів. На друкованому матеріалі не буде нерівностей, адже форми опуклі. Метод флексографічного друку актуальний, якщо потрібно отримати великий тираж наклейок за одну робочу зміну.

Офсетний друк

Фарба переноситься з друкованих форм на запечатуваний матеріал, не контактуючи з ним безпосередньо. Для цього використовується офсетний циліндр проміжного типу. Ви отримуєте прямі, а не дзеркальні зображення. Зазвичай офсетний друк виконують на паперовій або ж картонній основі.

Глибокий друк

Це перенесення текса і графічної інформації на поверхню наклейок із застосуванням на практиці форм, заповнених фарбою. Зображення виходить стійким і високоякісним. Навіть найтонші півтони переходів відтінків передані максимально докладно.

Ви можете обрати підходящий варіант для друку наклейок, звернувшись в перевірену друкарню. Вас чекають послуги кваліфікованих фахівців, які створять надійну і якісну продукцію в будь-яких обсягах. Наклейки витримають випробування негативними факторами, тому перейматися вам немає про що!

Последние записи