Як правильно підійти до вибору акумуляторів для сонячних панелей

17 мая 2024 Рубрика: На участке

Акумулятор, приєднаний до сонячних панелей, є накопичувачем і сховищем для виробленої електроенергії.

Від його технічних характеристик залежить, наскільки сонячний комплекс буде ефективним помічником власникам будинку.

Вироблення електрики з сонячної енергії здійснюється протягом світлового дня. У похмурі дні сонячні панелі знаходяться в» неробочому » стані. Щоб постійно користуватися електроенергією, перетвореної з сонячного світла, необхідно купити інвертори на sonergia.com.ua або підключитися з центральної електромережі.

Акумулятор необхідний для зберігання сонячної енергії, з подальшим перетворенням в електричну, накопичену протягом дня. Який інвертор стане «правильним» придбанням, необхідно вибирати самостійно, виходячи з основних параметрів даного агрегату. Він повинен протягом доби підтримувати систему в робочому стані, даючи власнику можливість користуватися нею в будь-який час дня і ночі.

Якщо вибір акумуляторних батарей здійснений неправильно, то протягом доби, ви будете відчувати постійний недолік електричної енергії, що виявляється як перебої в мережі.

Як правильно підійти до вибору акумуляторів для сонячних панелей

Сонячні панелі «Сонергія» не пристосовані для прямої передачі енергії власнику, вона потребує попереднього накопичення і перетворення. Основним завданням акумулятора є накопичення енергії, виробленої сонячними панелями «Sonergia».

У цій системі акумулятор є передавачем між альтернативним джерелом і споживачем, при його виборі необхідно врахувати:

  • ємність батареї. Даний параметр вимірюють в А-ч (ампер-годинах), він позначає кількість енергії, що передається споживачеві. Енергетична ємність вимірюється в Вт-год (ВАТ-година), вона позначає показник віддачі батареї до моменту становлення мінімальним власної напруги;
  • щільність енергії. Так називається величина одиниць енергії в АКБ. При розрахунку щільності енергії вибір акумуляторної батареї здійснюється за правилами енергетичного ефекту;
  • рівень заряду акумулятора характеризується втратами, що виникають при роботі «вхолосту». Даний показник необхідно враховувати тільки при тривалому зберіганні набраної енергії;
  • умови функціонування. Це чутливість АКБ до позитивних і негативних температур або їх перепадів.

Інвертори необхідно берегти, не даючи їм перегріватися, функціонувати в умовах підвищеної вологості і захищати від попадання прямих сонячних променів.

Последние записи