Що треба знати про Івано-Франківського забудовника Blago Developer

03 июня 2022 Рубрика: На участке

Житлове питання завжди стояло гостро. Останнім часом ціни на нерухомість злетіли нагору – кожен хоче придбати спокійний комфортний будинок.

Найвигідніше звертатися за цим безпосередньо до забудовника. В Івано-Франківську найпомітніший із них – Blago Developer. Ви можете придбати квартири від забудовника у нього.

Докладніше про забудовника

Blago Developer – компанія, яка присутня на українському ринку понад 20 років. За цей час вона встигла здобути репутацію надійного забудовника. Усього введено в експлуатацію 59 багатоквартирних будинків. До них придбали апартаменти 1300 сімей.

Фірма працює в Івано-Франківську — якщо ви збиралися купити квартиру в Івано-Франківську, зараз саме час. Її силами місто перетворюється, стає більш сучасним, привабливим та комфортним.

Ще одна причина у компанії купити квартиру – різноманітність проектів. Blago Developer будує по всьому місту в різних районах. Діловий центр та тиха околиця, затишні комплекси з парками та галасливі розкішні апартаменти – кожен знайде житло собі до душі.

Проекти

Усього діє 37 проектів з різним призначенням. Вони розташовані у всіх районах міста – не доведеться довго діставатися роботи або школи.

В основі житлового комплексу є єдина ідея. Це виявляється не лише у зовнішній стилістиці – різні проекти призначені для різних мешканців. І пропонують різні переваги: ​​від чистого повітря та великого парку до всієї міської інфраструктури у кроковій доступності.

Забудовник прагне організувати максимально комфортне житло. Тому будинки забезпечені дворами, місцями паркування, в деяких комплексах є комерційна нерухомість — приміщення на перших поверхах орендуються або купуються різними фірмами під магазини, салони, контори.

Як купити

Найпростіший спосіб зв’язатися із забудовником – скористатися формою зворотного зв’язку на сайті. Достатньо вказати телефонний номер. Blago Developer запевняє, що передзвонить через 25 секунд.

Ви також можете зателефонувати їм особисто за контактним телефоном. Або написати електронною поштою або у Фейсбуці. Останній варіант чудово підходить для молоді – статистика каже, що багато хто недолюблює телефонні дзвінки.

Зрештою, в Івано-Франківську діє кілька офісів. У робочі години (по буднях з 9 до 7, у суботу з 10 до 4, неділя – вихідний) реально відвідати їх особисто. Забудовник навіть надає схему проїзду.

Последние записи

Добавить комментарий