Корисні поради щодо вибору і подальшого монтажу сонячних батарей

21 августа 2021 Рубрика: На участке

Навряд чи знайдеться людина, яка при наявності власного будинку не захоче бути повністю автономним та не залежати від держави.

Це особливо актуально для невеликих українських сіл, для яких характерні часті обриви ліній електропередач, через які люди змушені цілодобово сидіти без світла. Установка сонячних батарей – оптимальне рішення. Попри дорожнечу, при правильному підході подібні модулі собі може дозволити практично кожен українець. В рамках даної статті ми розглянемо, як вибрати сонячні батареї і як встановити.

Якщо вас цікавить на сонячні батареї 10 квт ціна, радимо звернутися до фахівців за посиланням. Тут ви можете не тільки придбати високоякісні найменування, але отримати консультацію та допомогу при виборі.

Поради щодо вибору сонячної батареї

Щоб визначитися з якістю обраних сонячних панелей, перед покупкою слід уточнити сукупність технічних і функціональних характеристик. При цьому не грає принципової ролі, який саме тип сонячних панелей ви виберете: полікристалічні або монокристалічні. Обидва варіанти однаковою мірою продуктивні. Важлива ціна за 1 Вт її потужності, а не технологія, яка лежить в основі конкретної панелі. Не менш важливі та умови, які Ви отримаєте, придбавши ту чи іншу модель сонячної батареї. Основними характеристиками, які треба перевірити перед покупкою, вважається потужність і допустима похибка номінальної потужності.

Основні етапи роботи

Починайте з розрахунку максимального навантаження, яка може припадати на покрівлю. Для правильного розташування сонячних панелей при їх безпосередньої установки потрібно дотримуватися наведених нижче рекомендацій. Вони всі були складені на базі досвіду споживачів:

  • кут нахилу панелей потрібно вибирати, відштовхуючись від географічних особливостей розташування будинку. Не знаєте як обчислити даний кут, радимо знайти в мережі спеціальну формулу для розрахунку або зверніться до фахівців;
  • крайньому випадку, якщо не вдається домогтися потрібного кута нахилу, можна поставити конструкцію у дворі;
  • ефективність панелей підвищується, якщо їх лицьові сторони спрямовані на південь.

Щоб забезпечити можливість регулювання кута нахилу модулів, можна скористатися спеціальними каркасами, які робляться самостійно. Вони дозволяють змінювати кут від 15 до 70 градусів. За допомогою цих конструкцій батареї можна встановити навіть на м’якій покрівлі.

Последние записи