Характеристики й особливості експлуатації OSB-плити

16 сентября 2023 Рубрика: Строительство

Відходи деревини вже давно використовуються для виробництва будівельних матеріалів, тому що практика показала, наскільки це гарна сировина з високими технічними й експлуатаційними параметрами.

Дерев’яна тріска в поєднанні з модифікуючими речовинами використовується для виробництва клеєного бруса, ДСП та OSB. На сайті компанії «Будінмаг» https://budinmag.com.ua/osb/ можна замовити OSB-плити високої якості для виконання будівельних і ремонтних робіт, оздоблення приміщень. Матеріал характеризується міцністю, екологічною чистотою, повноцінною безпекою під час використання в будь-якому мікрокліматі.

Особливості виготовлення

Під час виробництва OSB-плити суворо дотримуються певних правил, ретельно відбирається тріска, оскільки від неї залежить якість кінцевого матеріалу. OSB-плита характеризується такими особливостями:

  1. Використовуються синтетичні смоли, які під дією високої температури та тиску проникають у тріску.
  2. Передбачено захист від грибка, плісняви, формується висока міцність, навіть попри мінімальну товщину матеріалу.
  3. Забезпечено високі показники теплоізоляції та звукоізоляції завдяки щільності матеріалу.
  4. Плита має властивості натуральної деревини, тому забезпечується гігроскопічність, стійкість до деформації від перепадів температури.

OSB-плита може комбінуватися з різними матеріалами для внутрішнього оздоблення приміщень, підготовки під чистове оздоблення. Є різні її категорії, тому потрібно вивчити всі пропозиції та вибрати найбільш вдалий варіант.

Основні різновиди

Є 4 категорії OSB-плити з різними технічними характеристиками та способами експлуатації:

  1. OSB 1. Матеріал низької міцності, не може використовуватися в умовах підвищеної вологості, тому найчастіше з нього виготовляють меблі.
  2. OSB 2. Міцність дає змогу використовувати матеріал для внутрішньої обробки приміщень зі стабільною вологістю.
  3. OSB 3. Поширений вид матеріалу, що підійде для різних приміщень, навіть із нестабільним мікрокліматом.
  4. OSB 4. Міцна плита, стійка до підвищеної вологості та перепадів температури. Матеріал має високу вартість і відмінні експлуатаційні якості.

OSB-плита – це один із найпопулярніших будівельних матеріалів. Варто заздалегідь вивчити технічні параметри, рекомендації виробника, щоби вибрати саме ту категорію, яка підійде під ваші запити. За потреби фахівці «Будінмаг» вас проконсультують.

Последние записи