В яких сферах застосовуються полімерні трубки: їх особливості

18 мая 2023 Рубрика: Строительство

Сучасне обладнання використовує різні магістралі для перенесення газів, рідин чи твердих елементів. Дану роль часто виконують полімерні трубки, здатні витримувати механічні дії, внутрішній та зовнішній тиск, температуру.

Для оснащення пристроїв можна замовити трубки на https://sprenergo.com.ua/644229294-trubka-polimerna/, вибравши із широкого асортименту.

Призначення

Полімерні трубки призначені для створення герметичної магістралі, якою можна транспортувати рідини, гази або предмети. Вони є елементами пневматичного, гідравлічного, насосного обладнання.

Серед областей використання цих типів виробів виділяються медицина, де таким трубкам немає заміни завдяки повній хімічній інертності, безпеці, довговічності. Широко використовуються полімерні вироби у харчовій промисловості, де важливим є чистота магістралей та можливість їх швидкого, легкого очищення. У хімічній промисловості першому плані виходить стійкість трубок до агресивним середовищам.

Також одним із важливих призначень трубок є їх використання в пневматичних або гідравлічних контурах, де потрібна герметичність та висока надійність.

Різновиди

Серед полімерних трубок виділяють такі варіанти:

  1. Поліуретанові, мають особливу гнучкість у поєднанні із міцністю. Вони працюють у широкому діапазоні температур від -30°С до +80°З здатні переміщати гази і рідини. Затребувані у фармацевтиці та виробництві харчових продуктів.
  2. Поліетиленові є менш міцними, але мають низьку вартість. Використовуються в найбільш щадних умовах за температурою, внутрішнім тиском та механічним впливом.
  3. Поліамідні – міцні, витримують агресивні середовища, тому підходять для встановлення різних механізмів для транспортування відповідних рідин.
  4. Фторопластові є найбільш міцними, витримують дію кислот та лугів. Застосовуються для роботи із середовищами у температурному діапазоні від -196°С до +250°С.
  5. Поліестерові використовуються в системах зі стисненим повітрям завдяки герметичності та щільності кріплення на магістралях.
  6. Полівінілхлоридні є оптимальними за співвідношенням ціна-якість. Використовуються для переміщення газів, рідин, сипких матеріалів.

При виборі трубок також враховується їхній діаметр, товщина стінок, можливості кріплення на магістралях. Вони кріпляться хомутами, фітингами, за допомогою муфт чи зварювання.

Последние записи