Різновиди драбин: яку вибрати для будівельного майданчика і чому

06 октября 2022 Рубрика: Строительство

Драбина і сходи – різновид будівельних інструментів, що забезпечує вертикальний зв’язок.

Такі конструкції представлені досить великим асортиментом різновидів, отже, бувають як складними, так і стаціонарними, можуть бути виконані з різних матеріалів. Щоб виконувати різні завдання і роботи на незначній висоті, необхідно купити стремянку на сайті інтернет-магазину Sremyanka.

Про інструменти

Драбини і сходи являють собою пристрої, призначені для виконання робіт на невеликій висоті. Сьогодні конструкції випускаються безліччю виробників, які використовують саме різну сировину виробництва: сталь, алюміній, дерево і навіть склопластик.
Конструкції відрізняються підвищеним рівнем надійності і міцності, тривалими експлуатаційними властивостями і виступають в якості незамінного помічника для виконання певних завдань на висоті «вище стільця».

Сьогодні існує широке розмаїття модельного ряду конструкції:

  1. Алюмінієві багатосекційні конструкції – пристрої, які здатні складатися і розкладатися, і виконувати завдання приставних драбин, альфа-драбин, або драбин, оснащених двостороннім підйомом.
  2. Шарнірні сходи – конструкції, що володіють компактними розмірами, здатні складатися і розкладатися, встановлюватися в якості двосторонньої драбини, а також здатні використовуватися в якості протяжного робочого помосту.

Вибір

Щоб правильно підібрати драбину або сходи, необхідно розуміти, що конструкції відрізняються, відштовхуючись від сфери їх використання. Так, щоб вирішити побутові питання, необхідно приділяти увагу конструкціям, здатним витримувати навантаження до 150 кг. Найбільш затребуваними моделями слід вважати конструкції, оснащені 8 ступенями. При цьому робоча висота таких моделей варіюється в межах 4-х метрів, отже, такої відстані буде достатньо для виконання робіт вдома, наприклад, щоб повісити штори, протерти пил з верхньої полиці шафи, або замінити лампочку в люстрі.

Для вирішення професійних питань, необхідно вибирати сходи і драбини, що володіють більш високими показниками навантаження і призначені для інтенсивного щоденного застосування. Такі моделі мають більш високою вартістю, але характеризується великим ресурсом використання і нерідко оснащені додатковими аксесуарами, наприклад, лотком для інструменту, гаком для відра, або отвором для зберігання викруток.

Последние записи

Добавить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail: