Корисні поради щодо монтажу керамічної черепиці: яким правилам слідувати

29 декабря 2021 Рубрика: Советы строителю

Гарний в надійний дах для будинку – мрія багатьох господарів приватного сектору. Вибір матеріалу і комплектуючих – задача нелегка.

Вся справа в високій вартості монтажних робіт. Багато замовників – це люди невеликого достатку,атому, рахують кожну копійку. Але неможливо вибрати якісний матеріал і знайти робітників, які будуть займатися демонтажними і монтажними роботами, за символічну оплату. Треба бути готовими,що новий дах- це дорого, але надійно.Такі роботи виконують на довгі роки, тому економити варто в міру розумного.

В цілому, монтаж керамічної черепиці – один із найдорожчих виді висотних робіт. Робітники мають знати правила роботи з даним матеріалом, робити виміри і розрахунки. Від них залежить якість виконних робіт, але ен якість самого кровельного матеріалу.

Якісна керамічна черепиця – гарна і надійна,довговічна, оригінальна. Щоб у господарів не виникало сумнівів, варто попередньо, посилити стропильну конструкцію,що теж вимагає значних витрат ( вартість дерева та оплата послуг доставки, множників). Але й немає сенсу стелити черепицю на ослаблений каркас, на гнилі доски.

Правила вибору та монтаж керамічної черепиці

По технічним нормативам, укладка керамічної черепиці на дах можливо при умові, якщо кут її нахилу не перевищує позначок 12-50 С. Якщо кут нахилу буде більшим,варто посилити систему даху за рахунок додаткових елементів, мета яких – підвищити жорсткість всієї конструкції.

В першу чергу господарі мають знайти професіоналів, які грамотно знімуть розміри і зможуть здійснити підрахунок необхідної кількості матеріалів, комплектуючих і пр. Крім того, потрібно з’ясувати,в якому стані стропила і вся дерев’яна основа в цілому.

Якщо вона потребує рекомендації, необхідно здійснити демонтаж старої покрівлі і замовити необхідну кількість дерева для її відновлення. Коли каркас даху готвий, в наявності черепиця, комплектуючі, необхідно домовитися з виконавцями робіт.

Виконавці монтажних робіт по благоустрою даху ,в першу чергу займаються підготовкою підстави (покрівельного пирога). В перелік цих робіт входить підготовка гідроізоляції, теплоізоляційного покриття, пароізоляції.Детальної уваги приділя.ть облаштуванню обрешітки.

Основна робота- це укладання черепиці. Попередньо, її піймають на дах, розкладають стопками рівномірно. По інструкції, листи керамічної черепиці укладають почергово, уникаючи односторонньої укладки. По правилам, кладку виконують зліва на право, з метою формування нижнього ряду, який мають викласти вздовж карнизу даху.

Последние записи

Добавить комментарий

Текст сообщения:

Имя:

E-mail: