Що потрібно знати про публікації Web of Science: їх особливості

07 ноября 2022 Рубрика: Пол и потолок

При необхідності випуску міжнародної публікації багато російських вчених стають перед вибором варіанту представлення роботи.

Вашої уваги заслуговує система Web of Science, що зарекомендувала себе з найкращої сторони. Дізнатися больше про публикации на https://soer-publ.com.ua/uk/publikatsiyi-web-of-science/ може кожна бажаюча людина. Роздивимося особливості цього варіанту більш детально.

Переваги наукометрічної бази Web of Science

Це старіша у світі база, що була створена ще у 1961 році. Її обсяг становить 50 000 000 робіт з патентів, книжок, монографій і так далі. До того ж, у базі багато записів з конференцій з світу суспільних, технічних наук, світу мистецтва. У цілому система містить знання за 250 000 тематичних напрямків.

Основні особливості платформи Web of Science наступні:

  • нещодавно систему перевели на російську мову, тому розібратися з її функціоналом легко;
  • оцінювання репутації журналів виконується на рівних правах для усіх видань, виключень немає;
  • індексування повне, тому ви отримаєте доступ до будь-яких наукових робіт з індивідуальними розробками вчених або наукових організацій;
  • ресурс охоплює регіональні бази інформації з Китаю, Латинської Америки, Росії, Кореї.

На Web of Science є інформація по публікаціям, роботам закладів, цитованих трудів і так далі. Якщо у користувача є бажання, він може оформити підписку на отримання повідомлень, що інформують про появу нових публікацій.

Вимоги до публікації статей у Web of Science

Перше, що потрібно зробити – це ввести у базу даних конкретні ключові слова. Подивіться, хто ще працює з вашою темою, як саме оформлені статті. Варто слідкувати за актуальністю тематики. Якщо ви не бачите статей за конкретною темою, не варто пропонувати її виданню, адже вона вже не користується попитом.

Оформлення публікації повинно відповідати усім стандартам. Варто роздивитися інші роботи, щоб ознайомитися з стилем викладання, структурою, об’ємом та іншими моментами. Завдяки цьому ви адаптуєте текст під той, що обов’язково приймуть у виданні.

Якщо вашу публікацію не прийняли, спробуйте виправити її та спробувати ще раз. Правки повинні відповідати актуальним вимогам, щоб вам вдалося побачити свою статтю у виданні.

Якщо проявити відповідальність та написати якісну статтю, її обов’язково опублікують у Web of Science. Вивчіть усі вимоги, ознайомтеся з правилами оформлення статті, щоб усілякі проблеми та складнощі не стали перепоною на вашому шляху!

Последние записи

Добавить комментарий