Головні особливості та переваги настінних акустичних систем від SOUNDLIGHT

11 сентября 2023 Рубрика: Пол и потолок

Використання акустичних систем широко поширене в домашніх умовах, точках громадського харчування, розважальних закладах.

У багатьох варіантах потрібно розміщення колонок на стінах, щоб економити простір, або підвищити охоплення площі приміщення. Виходячи їх конкретних запитів, пропонується замовити акустику на https://slight.com.ua/translyats%D1%96jne-obladnannya/nast%D1%96nn%D1%96-akustichn%D1%96-sistemi, де є широкий асортимент виробів.

Пропозиція

Український інтернет-магазин компанії «SOUNDLIGHT» пропонує колонки настінного монтажу. Ці вироби можна кріпити до вертикальних конструкцій практично будь-якого типу, вони мають спеціальні можливості для установки і підключення, де на тиловій частині розташовуються необхідні для цього елементи.

Самі акустичні системи виконані в двох варіантах:

  1. Великі, витягнуті у висоту колонки, де можуть розташовуватися чотири, шість або вісім широкосмугових динаміків, що створюють потрібне звуковий тиск, і здатних озвучити значні площі.
  2. Більш компактні, практично кубічні варіанти, з великим низькочастотним випромінювачем і високочастотним твітером.
  3. Перші типи мають велику потужність, можуть озвучити великі за площею приміщення або відкриті майданчики. Вони створюються в захищеному всепогодному корпусі, є універсальними, здатними забезпечити будь-який захід, трансляцію, передаючи мова, музику та інші звуки.

Другі призначені для більш камерних умов, мають меншу потужність і краще пристосовані для трансляції музики.

Особливості вибору і гідності

Кріплення на стіни дає можливість економити простір, ставлять колонки в положення, де їх менше можуть зачепити, перекинути або пошкодити, що вигідно відрізняє подібні вироби від поличної і підлогової акустики. Такі пристрої можна монтувати в будь-яких кімнатах по площі і конфігурації.

При виборі приділяють увагу габаритам і вазі, адже від цих параметрів залежать можливості розміщення і міцність кріплення. Важкі і великі не рекомендується розміщувати на перегородках, тільки на капітальних несучих конструкціях.

Потужність і кількість динаміків визначає площу озвучування, чутливість – вибір підсилювача або ресивера. Також при покупці варто прочитати опис акустичних систем, для яких приміщень їх краще використовувати. Необхідно отримати консультацію фахівця компанії, якщо товар купується онлайн з доставкою в інші регіони країни.

Последние записи